Thursday, December 8, 2022
Home Tags Permbytje masive

Tag: permbytje masive

Përmbytje masive edhe në Kinë, 12 viktima dhe mbi 100 mijë...

Kina është përfshirë nga një mot i pazakontë. Reshjet rekord kanë shkaktuar 12 viktima dhe me shumë se 100 mijë qytetarë janë evakuuar nga...
SiteLock