Tuesday, December 6, 2022
Home Tags Perlotje

Tag: perlotje

Historia tronditëse e Antonelës: E kam pa babën gati tu e...

Antonela i ka përlotur të gjithë sot në studio me historinë e saj tronditëse. Pas debateve në Prime ajo u ndje keq dhe doli...

VIDEO/ Kryeministri u përlot teksa kumtonte informacionet për viktimat: “Jetët e...

Moment i vështirë ka qenë për kryeministrin Edi Rama, teksa bëri me dije familjet që ishin prekur rëndë nga tërmeti, dhe kishin humbur disa...
SiteLock