Thursday, December 1, 2022
Home Tags Perleshje

Tag: perleshje

Përplasjet fizike parazgjedhore në Elbasan, kryeministri Rama bën lëvizjen e menjëhershme

  Qarku i Elbasanit është shndërruar në një zonë të nxehtë elektorale ku nuk kanë munguar incidentet. Pas përplasjes Ditën e Verës mes mbështetësve të...

Ilir Meta justifikon skandalin e së premtes ku u përlesh me...

Ilir Meta ka dalë në një konferencë për shtyp, për të folur për përleshjen e së premtes me policinë. Ai thotë se reagoi ashpër,...

Përleshja e Ilir Metës me policinë emocionon “analistin” e Arjan Çanit:...

Arjan Curi e vlerëson prezencën dhe qëndrimin e presidentit Ilir Meta këtë të premte në zyrat e FRD, ku pati përplasje me Policinë Bashkiake. Curi...

Reagon Don Xhoni pas lajmit të djeshëm që është rrahur nga...

Reperi ka demantuar lajmin se ai është rrahur nga Finem në Tiranë. Përmes një video-live në Instagram Don Xhoni zbuloi se nuk është në Tiranë. Ai...

Malishevë: Një person humb jetën pas përfshirjes në një përleshje

Pas një përleshjeje të një grupi personash të premten afër mesnatës në Malishevë, një i ri ka humbur jetën si pasojë e lëndimeve. Personat e...

Vazhdojnë protestat në Hong Kong, përleshje në qendrat tregtare

Policia e Hong Kong-ut ka përdorur sprej për t’i shpërndarë protestuesit dhe i ka arrestuar disa prej tyre të dielën pasi disa grupe të...
SiteLock