Friday, December 9, 2022
Home Tags Perkufizim

Tag: perkufizim

Çfarë është në të vërtetë seksizmi

Në përpjekje për të thënë se disa komente dhe fjalë lejohen në një emision dashurie, gjatë puntatës së fundit të “Për’Puthen”, opinionisti Arjan Konomi...
SiteLock