Thursday, December 1, 2022
Home Tags Perkeqersim

Tag: perkeqersim

Moti i keq përfshin vendin, kapiteneria e Vlorës del me njoftimin...

Për shkak të shirave dhe erës së dendur, kapiteneria e Vlorës ka pezulluar lundrimin e mjeteve të vogla lundruese dhe ato të peshkimit. Pezullimi do...
SiteLock