Tuesday, December 6, 2022
Home Tags Perjashtimi

Tag: perjashtimi

Përjashtimet nga PD/ Këlliçi: Më 22 mars nis gara për kryetar...

I ftuar në rubrikën ‘Opinion’ në News24, deputeti i pezulluar nga grupi i PD, Belind Këlliçi komentoi zhvillimet e fundit në PD, si edhe...

A do e pranojë Yuri Kim, lojën e re dhe aktrimin...

Nga Kreshnik Spahiu Ambasada amerikane heshti dhe ende nuk ka thënë asgjë pasi Lulzim Basha “bëri” sikur e përjashtoi Berishën nga grupi parlamentar. Poezia e Berishës:...
SiteLock