Wednesday, December 7, 2022
Home Tags Perjashtime

Tag: perjashtime

Nga Gramoz Pashko, te Sali Berisha, 26 deputetët e përjashtuar gjatë...

Vendimi i fundit i kryetarit të PD për të përjashtuar nga grupi parlamentar deputetin Berisha, përbën një prej zhvillimeve më të rëndësishme politike të...

Kolegji Zgjedhor shqyrton sot kërkesën e PD për përjashtimin e 7...

Kolegji Zgjedhor ka vendosur të shqyrtojë kërkesën e Partisë Demokratike për përjashtimin e 7 gjyqtarëve (nga tetë). Ka qenë përfaqësuesi i PD-së, Marash Logu...

Hyn sot në fuqi ndalim-qarkullimi/ Nën. Drejtori i Policisë së Tiranës:...

Në një konferencë për shtyp, pak orë para hyrjes në fuqi të aktit normativ dhe ndalim-qarkullimit, nën/drejtori i Policisë së Tiranës Dhimitraq Ziu ka...

Nga nesër maskën kudo me vete, ISHP: Gjoba 30 mijë lekë

Duke filluar nga nesër, do të hyjë në fuqi mbajtja e maskës edhe në ambientet jashtë shtëpisë, për të frenuar përhapjen e koronavirusit në...
SiteLock