Sunday, November 27, 2022
Home Tags Perjashtim

Tag: perjashtim

Tha se nëse vjen Berisha, PD duhet të pezullohet nga PPE,...

Ish-kryeministri Sali Berisha u shpreh se ndjen keqardhje për deputetin e Partisë Kristian Demokrate në Gjermani, Gunther Krichbaum. Ai gjithashtu e ka ftuar deputetin...

Sharkohet prokurori Arjan Ndoj

Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ka shkarkuar nga detyra prokurorin e Durrësit, Arjan Ndoj. Prokurori nuk ka mundur të kalojë kështu procesin e vettingut. Ndoj...

Trukime në futbollin shqiptar, FSHF përjashton 3 skuadra dhe arbitrin

Federata Shqiptare e Futbollit, nëpërmjet një deklarate për mediat, ka bërë të ditur se Komisioni i Disiplinës dhe Etikës ka vendosur ditën e sotme...

U përjashtua nga PD, Bumçi: Nuk e njoh vendimin, Basha nuk...

Aldo Bumçi ka reaguar pas përjashtimit nga PD. Ai shprehet se nuk e njeh këtë vendim pasi Basha nuk ka tagër të marrë vendime....

Goditi me shkelma lojtarin, Kastrioti largon trajnerin Ndreu

Kastrioti me trajner të ri. Krutanët kanë zgjidhur bashkëpunimin me Ramazan Ndreun, i cili u pezullua për 12 ndeshje nga Komisioni i Disiplinës dhe...

Topalli kundë Bashës: Mund ta mbajë dhe 3 javë vulën e...

Jozefina Topalli një nga zërat kundra Bashës, tregon se kreu i PD-së ka verifikuar 4200 firmat e delegatëve të kësaj partie për thirrjen e...

Vendimi për Flamur Nokën, Basha: S’është përjashtuar është paralajmëruar

Kreu i PD, Lulzim Basha ka zhvilluar ditën e sotme një takim me ministren britanike, Wendy Morton. Nga selia blu, në përfundim të këtij...

Dëbimi i Berishës nga PD, Ilir Meta ironizon Bashën: Doktori është...

Presidenti Ilir Meta i ka dalë në krah aleatit të vjetër Sali Berisha. Ai është pyetur mbi vendimin e kreut të PD-së, Lulzim Basha, për...

“Reformatorë-dashnorët” e heshtur të Berishës

Nga Ilir Yzeiri Vendimi që mori Lulëzim Basha për të përjashtuar nga Grupi Parlamentar i PD-së, Sali Berishën, solli jo vetëm tronditje brenda PD-së, por...

Jozefina Topalli kundër vendimit për largimin e Berishës: Demokratë, përjashtoni Bashën!...

Bashkëpunëtorja më e afërt e Sali Berishës gjatë qëndrimit të saj në PD ka komentuar vendimin e Bashës për përjashtimin e liderit historik nga...
SiteLock