Sunday, November 27, 2022
Home Tags Pergjimee

Tag: pergjimee

Ndrangheta dhe maestrot e sistemit “gjingjon”

Nga Alba Malltezi Ish-ministra drejtësie, që shkatërruan drejtësinë, frymëzohen nga fjali mafiozësh, trafikantësh e mashtruesish italianë, për të na treguar se “duan drejtësi”. Gazetarë që...
SiteLock