Wednesday, December 7, 2022
Home Tags Pergjime

Tag: pergjime

Edhe Erion Isai në përgjimet e SPAK, biseda për shitjen e...

Erion Isai, kryebashkiaku i Kolonjës, ka rënë në rrjetën e përgjimeve të SPAK në kuadër të një hetimi, që disa ditë më parë çoi...

Sa shqiptarë janë përgjuar në kuadër të hetimeve? Publikohen shifrat, 14...

Numri i përgjimeve të realizuara nga Prokuroria ndaj qytetarëve shqiptarë ka mbetur i lartë edhe gjatë vitit 2021. Sipas raportit zyrtar të kryeprokurorit Olsian...

Përgjimet/ Pastrimi i parave, Taçi futi në lojë edhe Presidentin e...

Në dosjen e prokurorisë italiane të siguruar nga gazetari Thimi Samarxhiu e të publikuara në emisionin e tij “Zona Zero” në Top News si...

Doli në përgjimet e SPAK/ GJKKO liron nga burgu ish-juristen e...

Gjykata e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar ka zbutur masën e sigurisë për ish-juristen në Bashkinë e Lushnjes, Blerta Turku e cila...

Korrupsioni në Kadastër, dalin përgjimet, si ndaheshin paratë për regjistrimin e...

'Ndërmjetësi', operacioni i radhës i SPAK në goditje të korrupsionit vuti në pranga 3 persona dhe 3 të tjerë në hetim, njëri prej të...

Si po përgjohen rastet e dyshuara? 2576 CD dhe mbi 7...

Korriku ishte padyshim një moment show force e SPAK që tregoi se po bëhet gati për të nisur arrestimet, bazuar në prova që prodhohen...

Presidenti i Francës ndërron telefonin pas skandalit me Pegasus

Presidenti francez Emmanuel Macron e ka ndërruar telefonin e tij mobil dhe numrin e telefonit pas skandalit të spiunazhit me softuerin Pegasus. Kështu ka bërë...

E konfirmon Real Madridi: U kërkuan 10 milionë euro për mospublikimin...

Përgjimet që po bëjnë bujë në mediat sociale të Firoentino Perezit po vazhdojnë të jenë temë e diskutimeve nga mediat evropiane. Sipas gazetës spanjolle, “El...

Rovena Voda ra në ‘rrjetën’ e SPAK nga përgjimet e prokurorit...

Detaje të reja kanë dalë në lidhje me përgjimet që çuan në arrest shtëpie ish zv.ministren e brendshme, Rovena Voda. Emri i saj doli nga...

Arrestohet në Tiranë ish-futbollisti/ U zbulua nga përgjimet e SPAK në...

Arrestohet nga policia në Tiranë ish-futbollisti i ekipit “Bistrica”, shpallur në kërkim nga Gjykata e Posaçme së Shkallës së Parë për Korrupsionin dhe Krimin...
SiteLock