Monday, August 15, 2022
Home Tags Pergjim

Tag: pergjim

Çfarë janë unazat me GPS me anë të të cilave mund...

Një nga trendet më të fundit që duket se është përqafuar nga bashkëshortët e rinj në vende të ndryshme të botës, janë unazat me...

Ngushtohet laku për Ilir Metën, a fshihet video-përgjimi i famshëm pas...

Duket se presidenti Ilir Meta është duke kaluar orët më të vështira në jetën e tij. Kjo për shkak se aleati më i ngushtë i...

Pedagogu i kthehet Metës: Si ka mundësi që nuk u skandalizove...

Pedagogu Endri Shabani ka dalë me një reagim të fortë në rrjetet sociale, pas kërcënimeve që Presidenti Meta bëri në lidhje me audio-përgjimin e...

Artan Lame: Pse e nxorën “përgjimin” katër ditë para zgjedhjeve dhe...

Kreu i Kadastrës, Artan Lame ka reaguar në “Breaking” në Top News, në lidhje me audio-përgjimin e publikuar dje në media për problematikat e...

Zbardhet për herë të parë biseda telefonike e shumëpërfolur mes ish-Presidentit...

Sapo është bërë publike biseda telefonike mes ish-Presidentit Donald Trump dhe një zyrtari zgjedhor të shtetit të Xhorxhias, ku del qartë presioni që po...

I doli emri në përgjimet e “Ndragetës”/ Reagon për herë të...

Pas skandalit të përgjimeve nga antimafia italiane, në Shqipëri ka shpërthyer debati për pastrimin e parave në ndërtim. Në këto përgjime janë përmendur disa...

Spartak Braho: Si e përgjuam SHIK-un dhe policinë e Berishës në...

Nga Adriatik Doçi Ishe 22 maj 1996, katër ditë para manipulimit të zgjedhjeve të 26 majit nga Sali Berisha dhe pushteti i tij me natyrë...

Përgjohet Aleksandër Vuçiç, alarmohen autoritete serbe, nisin hetim të menjëhershëm: I...

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç në një intervistë që ka dhënë së fundmi për mediat serbe ka treguar se se ai para një viti...

Po tani çfarë do të thotë Holanda, a ka nga luan...

Nga Mentor Kikia Dosja e “Dibrës” për manipulimin e zgjedhjeve është mbyllur “me nder”. Nën akuzë ka përfunduar një ish-drejtor arsimi, por jo deputeti që e...

Zbardhet formula se si Facebook ‘përvetëson’ të dhënat tona: Regjistron lëvizjen...

Në përgjigje të një kërkese nga Kongresi Amerikan pas skandalit të Cambridge Analytica, Facebook zbuloi të gjitha metodat e tij për mbledhjen e informacionit...
SiteLock