Friday, December 9, 2022
Home Tags Pergjigje

Tag: pergjigje

Bashkia e Tiranës i përgjigjet Metës: Mos ysht militantët e LSI...

Bashkia e Tiranës i bën apel Presidentit Ilir Meta që të mos pengojë futjen e banorëve të prekur nga tërmeti në Zall Herr në...

Lotarina Amerikane/ Dalin sot përgjigjet, ja si ta kontrolloni nëse jeni...

Jo të paktë janë ata shqiptarë që kanë aplikuar për Lotarinë Amerikane. Duke nisur nga ora 18:00, datë 8 maj 2021, të gjithë ata...

Gjiknuri i përgjigjet Metës: Të ftoj pas zgjedhjeve për drekë në...

Deklaratave të shpeshta të Presidentit Ilir Meta nga Vlora u është përgjigjur drejtuesi politik i Partisë Socialiste për këtë qark Damian Gjiknuri. Në një...

Rinasi/ Rama i përgjigjet Metës: Ilir lëri dokrrat, je një nga...

Kryeministri Edi Rama i është përgjigjur Ilir Metës në lidhje me reagimin e këtij të fundit pas bllokimit të punës në aeroportin e Rinasit. “Ilir,dokrrat...

Byroja Kombëtare e hetimit del me njoftimin e rëndësishëm: 32 kandidatët...

Rihapen sërish aplikimet për kandidatët që duan të jenë pjesë e Byrosë Kombëtare të Hetimit. Deri më tani testin përfundimtar e kanë kaluar 28...

PD i përgjigjet Ramës: I kapur mat në panikun e humbjes,...

Partia Demokratike i ka kthyer përgjigje kryeministrit Edi Rama, i cili vijon të sulmojë takimet e Bashës me mbështetësit, që nuk respektojnë masat anti-covid. PD...

Ermal Meta iu përgjigjet komentuesve italinë: Urrejtja juaj është idiotësi, jam...

Sado të qëndrojë e fshehur, në një moment apo një tjetër ksenofobia e tregon fytyrën e saj, e kjo ndodhi edhe me Ermal Metën. Pavarësisht...

Meta në konferencë urgjente për shtyp, i përgjigjet Ramës: Unë kokainën...

Presidenti i vendit, Ilir Meta, ka dalë ditën e sotme në një konferencë për mediat në lidhje me situatën aktuale dhe politike në vend. Meta...

Duma i përgjigjet menjëherë kryeministrit Rama: Sot të gjithë ne pamë...

Kandidatja për deputete e PD, Grida Duma i është përgjigjur ‘flakë për flakë’ kryeministrit Edi Rama pasi e ironizoi publikisht dhe e quajti ‘Gridare’. “Pas...

Dashamir Shehi i përgjigjet ashpër kryeministrit Rama pasi e ironizoi: Le...

Kreu i LZHK, Dashamir Shehi i është përgjigjur deklaratave të kryeministrit Edi Rama i cili pak më herët e ironizoi dhe e talli duke...
SiteLock