Monday, November 28, 2022
Home Tags Pergjgje

Tag: pergjgje

Shtiresh dhe si patriot i përvëluar”, Rama i kthehet keq Ilir...

Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas zbardhjes së dokumenteve të mashtrimit të madh të vitit 2017, ku ministria e Brendshme Italiane akuzon Sali Berishën dhe...
SiteLock