Monday, December 5, 2022
Home Tags Pergjegjshmeri

Tag: pergjegjshmeri

Mjeku Kalo u bën thirrje të rinjve: Sjellje të rrezikshme, respektoni...

Mjeku i njohur Tritan Kalo u ka bërë thirrje të gjithë qytetarëve dhe sidomos të rinjve që të rrespektojnë masat për parandalimin e përhapjes...
SiteLock