Tuesday, December 6, 2022
Home Tags Pergezon

Tag: pergezon

Bashkia Tiranë përgënjeshtron Bashën: PD punëson një aktore që hiqej si...

Bashkia e Tiranës ka reaguar lidhur me denoncimet e Partisë Demokratike për pagesat e dëmshpërblimeve. Fill pasi zëdhënësja e PD-së shpërndau për mediat, një kronikë,...

Dërgoi 30 mjekë shqiptarë në Itali, ish-deputeti i PD-së përgëzon Ramën:...

Ditën e djeshme u nisën nga aeroporti i Rinasit 10 mjekë dhe 20 infermierë drejt Italisë për të luftuar koronavirusin Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Eduard...
SiteLock