Tuesday, December 6, 2022
Home Tags Pergatitje

Tag: pergatitje

SHBA përgatitet për protesta para inaugurimit të Bidenit si president

Guvernatorët në mbarë Shtetet e Bashkuara po kërkojnë ndihmën e trupave të Gardës Kombëtare dhe po shpallin gjendje të jashtëzakonshme, teksa po bëhen gati...

“Thirrje për zgjim”/ A jemi të përgatitur për pandeminë tjetër? Flet...

Një vit pasi koronavirusi i ri (COVID-19) shpërtheu në mbarë botën, Organizata Botërore e Shëndetësisë (OBSH) ka paralajmëruar se në të ardhmen bota mund...
SiteLock