Thursday, December 8, 2022
Home Tags Perfundim

Tag: perfundim

Përfundon procesi i numërimit në bashkinë e Korçës, ja rezultatet për...

Procesi i numërimit ka përfunduar në bashkinë e Korçës dhe fitorja është për Partinë Socialiste. Në bashkinë e Korçës, Partia Socialiste fiton 20837 vota. Partia...

Lajm i shumëpritur, ja kur do të marrë fund pandemia Covid-19,...

Strategjia e kufizimeve në pandeminë e Coronas shkakton gjithnjë e më shumë pakënaqësi në degë të ekonomisë. Sipas shpikësve të vaksinës Biontech/Pfizer Özlem Türeci...

Puthje me duar dhe përqafime, presidenti Meta bën gjestin e pazakontë...

Presidenti Ilir Meta, e ka mbyllur intervistën në emisionin “Frontline” mbrëmejen e djeshme me një veprimi aspak të zakontë. Meta duke i puthur me dorë...

Ja gabimet që e bëjnë një takim të parë dhe të...

Një eksperte lidhjesh nga Australia ka zbuluar gabimet kryesore që bëjnë njerëzit në një takim. Bëhet fjalë për ato gabime që e bëjnë personin me...

Kryeministri Rama jep lajmin: Do të jetë gati brenda 12 muajve!

Kryeministri Edi Rama ka dhënë sot një lajm të mirë. Brenda 12 muajve do të jetë gati rruga që do të lidhë Dibrën me...

Këshilla se si duhet ta mbyllësh vitin sipas shenjës tënde të...

Viti po mbaron dhe për ta përmbyllur në mënyrën më të mirë, shenja juaj zodiakale mund t’ju vijë në ndihmë me këshilla shumë të...

Kur do ketë rikthimin në normalitet? Epidemiologu Alimehmeti tregon pse do...

Epidemiologu Ilir Alimehmeti thotë se Shqipëria është mes vendeve që nuk do të ketë vaksinë anti-Covid për këtë sezon të dimrit. Mjeku tha në...

Covid: Ja se si do të përfundojë

Pyetja që na imponon vazhdimisht lodhja nga Covid-19, është gjithmonë e njëjta: Si dhe kur do të përfundojë pandemia e shkaktuar prej saj? Ndërsa...
SiteLock