Thursday, December 1, 2022
Home Tags Perfitimet

Tag: perfitimet

Çfarë i ndodh trupit kur konsumoni speca djegës? – Përfitimet dhe...

Speci jalapeno u zbulua për herë të parë nga Aztekët, të cilët në vend që ta hanin, e thanin e më pas e tymosnin....

Katër arsye se përse ecja është një nga ushtrimet më të...

Ecja ju mundëson të gëzoni një shëndet më të mirë dhe njëkohësisht nuk shkakton edhe shumë lodhje. Katër arsye se përse duhet të filloni të...

“Mania e tërheqjes së qetësisë”, dhjetë përfitimet që sjell meditimi

Të largohesh nga shqetësimet dhe problemet e jetës së përditshme është një praktikë që kërkohet gjithnjë e më shumë nga të rinjtë, e rraskapitur...

Të shkruash të bën mirë, ja arsyet e dobisë ndaj mirëqenies...

Tregime, ditarë, skenarë. Të shkruash është edhe në modë! Kohët e fundit, janë të shumtë ata që e vendosin në listën e pasioneve të...

Etilda Gjonaj: Ja cilat kategori përfitojnë nga amnistia

E ftuar në emisionin “Kjo Javë”, të gazetares Nisida Tufa, në News24, ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj ka dhënë detaje të reja sa i...
SiteLock