Thursday, December 1, 2022
Home Tags Perfaqesuesi i kosoves

Tag: perfaqesuesi i kosoves

Cana shpreh mbështetjen e tij

Legjenda e futbollit shqiptar, Lorik Cana ka shprehur mbështetjen e tij për Kombëtaren e Shqipërisë dhe Përfaqësuesen e Kosovës, para dy ndeshjeve që do...
SiteLock