Tuesday, November 29, 2022
Home Tags Perez

Tag: perez

E konfirmon Real Madridi: U kërkuan 10 milionë euro për mospublikimin...

Përgjimet që po bëjnë bujë në mediat sociale të Firoentino Perezit po vazhdojnë të jenë temë e diskutimeve nga mediat evropiane. Sipas gazetës spanjolle, “El...

Oligarku i Spanjës

Don Kishoti që sfidon mullinjtë me erë? El Cid Campeador që kalëron kundër saraçenëve? Apo ndoshta José de la Vega që e shpjegonte Bursën e Amsterdam me një përkufizim...

Gjykata e Madridit: FIFA dhe UEFA nuk e bllokojnë dot Super...

Sipas Gjykatës së Madridit, FIFA dhe UEFA nuk bllokojnë dot nisjen e Super Ligës. Gjithashtu, këto dy organizma nuk mund të ndëshkojnë klubet dhe...

Perezin e këshillojnë të blejë Lionel Mesin, do të jetë goditja...

Presidenti i Realit të Madridit, Florentino Perez, i ka përmbushur objektivat e tij në krye të klubit “mbretëror”, duke fituar shumë tituj në Spanjë...

“Në janar bëj gati valixhet”, zbulohet sherri i Perez me yllin...

Florentino Perez nuk ka qenë aspak i kënaqur pas humbjes befasuese të pësuar nga Real Madrid në Champions League kundër Shakhtar-it. Një rezultat që bën...
SiteLock