Tuesday, November 29, 2022
Home Tags Perendi

Tag: perendi

SHKUP – Szijarto: Të fillojnë menjëherë negociatat me Shqipërinë dhe MV

Vonesa e fillimit të negociatave me Maqedoninë e Veriut është hap i pandershëm nga ana e BE-së, sepse vendi ka bërë gjithçka që është...

Amantia/ Hyu ilir i pjellorisë e bollëkut

Nga Gëzim Llojdia Po sjellim disa të dhëna rreth Hyut ilir të bëra nga S. Anamali, arkeologu që u mor me gërmimet në Amantia. 1. Relievi...

Erdogan: Ylli i Turqisë do të shkëlqejë më shumë këtë shekull

Gjatë fjalës së tij në një ceremoni inagurimi në Marmaris, Rexhep Tajip Erdogan, ditën e diel ka deklaruar se vendi do të vijë më...
SiteLock