Monday, November 28, 2022
Home Tags Perdorimi

Tag: perdorimi

Dy doza në 21 ditë, si do të funksionojë vaksina historike...

Dy doza që do të administrohen në një distancë prej 21 ditësh, nga 16 vjeç e lart, me vaksinat e para të gatshme në...

Përdorimi i robotëve kundër koronavirusit

Para shpërthimit të koronavirusit, një kompani teknologjike me bazë në Pekin po punonte tashmë për integrimin e makinave autonome në jetën e përditshme të...

ISHP këshillon qytetarët: Këto janë rastet kur duhet të përdoren maskat...

Përhapja e papritur e coronavirusit në Itali, ka shkaktuar panik në vendin tonë. Kjo ka bërë që shumë qytetarë t’u drejtohen farmacive për të...

Përdorimi i mjaltit për shëndetin e lëkurës

Mjalti është një ushqim fantastik për shëndetin e njeriut. Mjalti i bën mirë organizmit nga jashtë brenda. Ai është veçanërisht i dobishëm për lëkurën...

ISHMT del me njoftimin e jashtëzakonshëm për qytetarët: Kujdes!Mos përdorni ashensorët,...

Inspektorati Shtetëror i Mbikëqyrjes së Tregut njofton se instaluesit e ashensorëve kanë verifikuar dhe kanë rregulluar ashensorët e pallateve në Tiranë.ISHMT thotë se ashensorët...
SiteLock