Home Tags Perditesimi

Tag: perditesimi

COVID-19 në 24 orët e fundit: 422 raste të reja, 631...

Ministria e Shëndetësisë deklaroi sot se janë konfirmuar 422 raste të reja me koronavirus. Gjithashtu, në spitalet dedikuar Covid-19 në Tiranë kanë ndërruar jetë 10...

COVID-19 në 24 orët e fundit: 637 raste të reja, 505...

Ministria e Shëndetësisë deklaroi sot se janë konfirmuar 637 raste të reja me koronavirus. Gjithashtu, në spitalet dedikuar Covid-19 në Tiranë kanë ndërruar jetë 12...

COVID-19 në 24 orët e fundit: 695 raste të reja, 563...

Ministria e Shëndetësisë deklaroi sot se janë konfirmuar 695 raste të reja me koronavirus. Gjithashtu, në spitalet dedikuar Covid-19 në Tiranë kanë ndërruar jetë 17...

COVID-19 në 24 orët e fundit: 782 raste të reja, 572...

Ministria e Shëndetësisë deklaroi sot se janë konfirmuar 782 raste të reja me koronavirus. Gjithashtu, në spitalet dedikuar Covid-19 në Tiranë kanë ndërruar jetë 13...

Covid-19 në 24 orët e fundit: 18 humbje jete, 645 raste...

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka përditësuar situatën e covid-19 në 24 orët e fundit në vend. Janë kryer 2.201 testime, prej të cilave 423...

COVID-19 në Kosovë/ 12 viktima në 24 orët e fundit, ja...

Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK dhe laboratoret private me metodën RT-PCR, janë testuar gjithsej 1.827 mostra të...

Shifra rekord nga COVID-19 në Shqipëri: 19 viktima dhe 744 të...

Ministria e Shëndetësisë ka bërë me dije se 19 persona kanë humbur jetën nga Covid-19, ndërsa 744 të tjerë kanë rezultuar pozitivë me koronavirus...

COVID-19 në Kosovë: 13 viktima, ja sa persona të infektuar rezultojnë...

Situata epidemiologjike me Covid-19 në Kosovë po tregon sinjale të përkeqësimit. Vetëm brenda 24 orëve të fundit në vend janë paraqitur edhe 609 raste...

COVID-19 në Shqipëri: 786 raste të reja në 24 orët e...

Ministria e Shëndetësisë deklaroi sot se janë konfirmuar 786 raste të reja me koronavirus. Gjithashtu, në spitalet dedikuar Covid-19 në Tiranë kanë ndërruar jetë 11...

Covid-19 në 24 orët e fundit: 351 të shëruar, 694 raste...

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka njoftuar se në 24 orët e fundit kanë humbur jetën 6 persona të infektuar me Covid-19. Ndërkohë, mësohet...
SiteLock