Sunday, December 4, 2022
Home Tags Perdiitesim

Tag: perdiitesim

Përditësimi i ministrisë/ 574 të infektuar në Kosovë, numri i viktimave...

Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK dhe laboratoret private me metodën RT-PCR, si dhe laboratoret publike dhe private...
SiteLock