Thursday, December 8, 2022
Home Tags Perdhunimi

Tag: perdhunimi

Përdhunimi i të miturës në Kamzë/ Gjykata dënon me 26 vite...

Gjykata e Tiranës ka marrë vendimin  për një ngjarje shokuese në Tiranë, ku roja i një shkolle në Babrru të Tiranës dhe disa prej...

SKANDAL/ Publikohet video e përdhunimit të një të miture, nisin hetimet

https://youtu.be/wbKSTz_R4Cs Prej dy ditësh në rrjetet sociale qarkullon një video e cila shfaq dhunën seksuale ndaj një femre e cila dyshohet se është e mitur,...
SiteLock