Saturday, January 28, 2023
Home Tags Perdhunim

Tag: perdhunim

E rëndë/ E mitura denoncon 56-vjeçarin për ngacmim seksual

Së fundmi në qytetin e Vlorës ka ndodhur një rast i rëndë ngacmimi seksual. Burime policore bëjnë me dije se një 14-vjeçare ka kallëzuar...

Tentoi të abuzonte me një 13-vjeçare, Gjykata e Lezhës lë në...

Gjykata e Lezhës lë në burg policin Kol Kola i cili tentoi të përdhunonte një të mitur 13-vjeçare. Efektivi para trupës gjykuese ka thënë se e gjitha...

17-vjeçarja shqiptare akuzon të atin se e përdhunonte që kur ishte...

Rasti i përdhunimit të një të miture shqiptare nga babai i saj ka tronditur komunitetin Assos në Korint të Greqisë. Ngjarja e rëndë, sipas...

Përdhunoi 16-vjeçaren në Sarandë, shpallet në kërkim 31-vjeçari

Uniformat blu kanë shpallur në kërkim një 31-vjeçar pasi është akuzuar nga një e mitur për përdhunim. Sipas informacioneve të policisë shtetasi E.S banues në...

E rëndë/ 23-vjeçarja me probleme mendore përdhunohet dhe lihet shtatzënë nga...

Një 23-vjeçare, me probleme të shëndetin mendor është përdhunuar në mënyrë të përsëritur nga komshiu i saj, në fshatin Ardenicë të Lushnjës. Vajza lindi fëmijën...

“Shfrytëzim i prostitucionit” dhe “Përdhunim”/ Vihet në pranga një shtetas i...

Vijojnë operacionet e njëpasnjëshme për kapjen e personave të shpallur në kërkim ndërkombëtar. Operacioni nga Seksioni për Hetimin e Narkotikëve në DVP Durrës, në bashkëpunim...

Hyri në banesën e një 20-vjeçareje me forcë dhe tentoi të...

Policia e Lushnjes ka bërë të mundur arrestimin e një 44-vjeçari, pasi ka tentuar të kryejë marrëdhënie seksuale me dhunë me një 20-vjeçare pasi...

Pandemia “ekstremizoi” dhunën seksuale, pornografinë dhe kërcënimet te fëmijët dhe adoleshentët...

Tiranë, 9 Shkurt 2021 – Në Ditën Ndërkombëtare të Internetit të Sigurt, ISIGURT.AL, Qendra Kombëtare për Internet të Sigurt dhe CRCA/ECPAT Shqipëri, paraqitën për...

Kreu marrëdhënie me vajzën e tij 16-vjeçare, Gjykata e Tiranës jep...

Gjykata e Tiranës ka caktuar burg për 61-vjeçarin, i cili abuzoi seksualisht me vajzën e tij 16-vjeçare. Ai do të qëndrojë në burg deri në...

Ngjarje tronditëse në Tiranë, i ati abuzon seksualisht me vajzën për...

Një denoncim i rëndë është bërë në Komisariatin e Policisë nr 3. Një e mitur ka denoncuar se është abuzuar nga babai i saj. ...
SiteLock