Sunday, December 4, 2022
Home Tags Perdhunim

Tag: perdhunim

‘Më përdhunoi edhe shpirtin, jo vetëm trupin’/ Prifti në Greqi abuzoi...

Zbardhet historia e përdhunimit të së miturës shqiptare brenda një kishe në Greqi nga një prift 37-vjeçar, i cili tashmë ndodhet pas hekurave. Sipas raportimeve,...

Rrëfimi tronditës i të miturës që u përdhunua nga babai: Vishja...

Babai i saj i moshës 61 vjeç  është dënuar sepse e abuzoi seksualisht. E ëma nuk e besoi, madje u terrorizua nga rrëfimi I...

Përdhunoi 13-vjeçaren në vitin 2019, arrestohet 32-vjeçari në Tiranë

Një 32 vjeçar është arrestuar nga policia e Tiranës pasi në vitin 2019 përdhunoi një 13-vjeçare. "Nga specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e...

11-vjeçarja denoncon xhaxhanë në polici për ngacmim seksual

Një person me inicialet A.D., është vënë në pranga nga Policia e Vlorës pasi akuzohet se ka ngacmuar seksualisht mbesën e tij, vetëm 11...

I përdhunoi motrën, 26-vjeçari vret autorin brenda qelisë së burgut

Një 26-vjeçar u dënua me 24 vjet burg shtesë për vrasjen e shokut të tij të qelisë, i cili i kishte përdhunuar motrën e...

Përdhunoi 25-vjeçaren, ndalohet abuzuesi dhe shoku i vajzës/ I kërkoi para...

Dy persona janë ndaluar nga policia pasi dyshohet se njëri prej tyre ka përdhunuar një 25-vjeçare Të ndaluarit janë  Genti Dinaj, 37 vjeç dhe Elson...

Ishte shpallur në kërkim për përdhunimin e të miturës, arrestohet 20-vjeçari...

Policia e Durrësit ka njoftuar se është arrestuar Klendi Xhura, i cili në vitin 2019 ka abuzuar seksualisht me një të mituar 12 vjeçare. Njoftimi...

Trondit Miss-i shqiptar, tregon detajet shokuese: “Më shpëtoi Interpoli, komshiu im...

Miss Universe Kosova, Tuti Sejdiu rrëfeu para pak ditësh historinë tronditëse të jetës së saj, sesi në moshën 13-vjeçare është përdhunuar dhe trafikuar nga...

Përdhunohej prej vitesh nga babai dhe së fundmi nga polici/ Historia...

Opinioni publik në Greqi është tronditur nga historia e një vajze 18 vjeçe, nga lagjja Ilioupoli e Athinës, e cila përdhunohej për vite me...

Kreu marrdhënie me dhunë me një vajzë/ Bie në pranga 30-vjeçari...

Një person përfundoi në prangat e policisë së Kavajës, nën akuzën e përdhunimit. Në një njoftim të shkurtër për mediat, blutë thonë se kanë arrestuar...
SiteLock