Friday, December 9, 2022
Home Tags Perdhun

Tag: perdhun

Drogoi dhe përdhunoi të miturën në Tiranë për disa ditë rresht,...

Një 26-vjeçar është arrestuar nga policia pasi ka droguar dhe përdhunuar një vajzë të mitur. I arrestuari është Orgest Memo, 26-vjeç, banues në Tiranë. Memo,...
SiteLock