Sunday, December 4, 2022
Home Tags Percarje

Tag: percarje

Andi Bushati: Debati për presidentin tregoi se sa e përçarë është...

Analisti Andi Bushati thotë se debati për zgjedhjen e Presidentit të ri të Republikës, ka treguar se sa e përçarë është opozita. Në emisionin...

Nikoll Lesi: Ç’është kjo opozitë e përçarë, e çoroditur, pa strategji,...

Nikollë Lesi duket se është ndarë përfundimisht me Lëvizjen Socialiste për Integrim dhe Partinë Demokratike. Në një editorial ai thotë se kjo opozitë nuk ka...

Basha me demokratët në Lezhë: Lufta s’ka mbaruar, Rama po përdor...

Kreu i PD-së, Lulzim Basha gjatë takimit që zhvilloi me demokratët e Lezhës nuk ndali akuzat se zgjedhjet e 25 prillit janë një krim...

Krijimi i partive të reja politike, flet Maliqi: Këto lëvizje janë...

Deputeti Lefter Maliqi ka reaguar i shqetësuar pas krijimit të disa partive të reja djathtas, duke i përçarë kështu përfundimisht demokratë dhe rrezikuar bindshëm...

“Bomba që ndau PS-në nga LSI-ja”/ Monika Kryemadhi: Rama harron që…

Kryetarja e LSI Monika Kryemadhi i është përgjigjur menjëherë deklaratave të kryeministrit Edi Rama.  “Sa i përket një detaji shumë të vogël të Reformës...

Samiti i NATO-s nis me përçarje midis aleatëve

Udhëheqësit e NATO-s u mblodhën të martën në një samit dyditësh në Londër, për të shënuar 70-vjetorin e themelimit të aleancës ushtarake. Samiti, megjithatë, mbetet...
SiteLock