Sunday, November 27, 2022
Home Tags Përballja

Tag: Përballja

Si të përballemi me depresionin e dimrit

Pothuajse gjysma e popullsisë së botës e ka këtë problem serioz dhe shumë nuk e kuptojnë se mund të ndikojnë në gjendjen e tyre. Depresioni...

Përballja me mitet e rreme të Sorosit, ‘Minishengenit’ dhe Albinit

Nga Mero Baze Ilir Metës ju desh të priste Aleksandër Sorosin në zyrë. Djali i Xhorxh Sorosit që tashmë drejton një pjesë të punëve të...
SiteLock