Wednesday, December 7, 2022
Home Tags Pepa pig

Tag: pepa pig

“Derrkuci promovon qëndrime anti-qeveritare dhe sjellje të fortësh”, Kina censuron “Peppa...

Seriali vizatimor për fëmijë, “Peppa Pig”, është hequr nga një prej platformave më popullore të medias sociale në Kinë, Douyin. Kështu sipas mediave kineze, rreth...
SiteLock