Sunday, November 27, 2022
Home Tags Pep guardiola

Tag: pep guardiola

Pep Guardiola sulmon FIFA-n dhe UEFA-n: Po i vrasin futbollistët

Guardiola ka sulmuar ashpër drejtuesit më të lartë të futbollit botëror dhe atij europian, për shkak të kalendarit shumë të ngjeshur me ndeshje, që...

Guardiola, sinjale të qarta Leo Messit

Lionel Messi te Manchester City sezonin 2021/22? Gjithçka është e mundshme. Leo Messi dhe Pep Guardiola ishin shumë afër të punojnë sërish së bashku, por...

Guardiola: Erdhëm në Madrid për të fituar dhe ia dolëm

Pep Guardiola, trajneri i Manchester Cityt thekson se skuadra e tij ka udhëtuar në Madrid për fitore dhe këtë e arritën. Manchester City fitoi mbrëmjen...

Guardiola merr lajmin e keq, sulmuesi kryesor mungon gjatë

Sulmuesi i Manchester City-t, Raheem Sterling, do të mungojë për disa javë, pasi ka probleme me muskulin e tij. Lajmi është konfirmuar dhe nga...

Guardiola: Barcelona do të ketë krizë pas largimit të Messit, si...

Pep Guardiola beson se Barcelona do të përballet me një periudhë krize kur të largohet Lionel Messi nga Camp Nou, ashtu siç i ndodhi...

Guardiola: Solskjaer do t’i kthejë lavdinë Man Unitedit

Trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola, beson se Ole Gunnar Solskjaer është duke e drejtuar Manchester Unitedit në rrugën e duhur dhe se ai...

Tifozët e Man City kritikojnë ashpër Guardiolan

Klubi i tifozëve zyrtarë të Manchester City kanë mbrojtur besnikërinë e tyre pas kritikave të Pep Guardiola ndaj tifozëve të tij pas fitores të...

Guardiola zbulon arsyen e çuditshme pse ylli i City-t s’mund të...

Trajneri i Manchester City-t, Pep Guardiola, ka thënë se Riyad Mahrez nuk mund të dëmtohet sepse këmbët e tij "nuk kanë muskuj". Spanjolli i ka...

Pep Guardiola insiston për Eriksenin

Christian Eriksen është një nga futbollistët më të kërkuar në këtë merkato, për faktin se në verë (nëse nuk do të transferohet në janar)...

Guardiola: Jemi larg Liverpoolit

Liverpooli është shumë afër që të kurorëzohet me titullin kampion në Angli, pas plot 30 vitesh. “The Reds” momentalisht janë 14 pikë para Manchester Cityt,...
SiteLock