Thursday, December 1, 2022
Home Tags Pentagon

Tag: pentagon

“Nuk e dimë ende çfarë ishin”, Pentagoni konfirmon se video e...

Pentagoni ka konfirmuar se një sërë imazhesh dhe videosh që tregojnë objekte të paidentifikuara fluturuese mbi anijet luftarake të Marinës në brigjet e Kalifornisë...

Nisin shkarkimet masive nga puna / Shefi i Pentagonit largon zyrtarët...

Sekretari amerikan i Mbrojtjes Lloyd Austin ka urdhëruar me qindra anëtarë të bordeve këshillimore të Pentagonit të japin dorëheqjen këtë muaj. Masa është pjesë...
SiteLock