Thursday, December 8, 2022
Home Tags Pensionist

Tag: pensionist

‘Më erdhi fatura e dritave 7 mln’/ OSHEE reagon pasi pensionisti...

Ditën e sotme kandidati për deputet i Partisë Demokratike, Flamur Noka është takuar me një pensionist në zonën e Kamzës. Pensionisti Sevxhemali Beluli i...

Leje qëndrimi për pensionistët kur vërtetojnë se kanë të ardhura vjetore...

Projektligji “Për të huajt” është depozituar tashmë në Kuvend dhe është në procedurë diskutimi në komisionet parlamentare. Në total drafti sjell një sërë elementesh të...

Pensionisti nga Durrësi letër Ramës: Duam strehë të fusim kokën edhe...

Në redaksinë e “Bulevard” ka ardhur një letër e një pensionisti nga Durrësi, i cili i ka shkruar një letër të hapur kryemnistrit Edi...

Tentoi të vriste veten, plagoset pensionisti

Një pensionist ka tentuar të vetëvritet me armë zjarri pasditen e sotme në fshatin Fullqet në Klos.Dyshohet se Gëzim Zhuku, 68 vjeç është vetëplagosur brenda...
SiteLock