Friday, December 9, 2022
Home Tags Pengmarrje

Tag: pengmarrje

Alarm në SHBA / I veshur si kloun tenton të marrë...

 Një ngjarje tepër e pazakontë nga ndodhur në Nevada të Shteteve të Bashkuara, ku një 36-vjeçar është arrestuar nga policia, pasi dyshohet se tentoi...

Rrëmbimi e vrasja e Jan Prengës/ SPAK përfundon hetimet, 4 të...

SPAK ka përfunduar hetimet për ngjarjen e rëndë të rrëmbimit dhe më pas vrasjes së Jan Prengës. SPAK ka dërguar për gjykim të akuzuarit...

VIDEO/ Momenti kur autorët tërheqin zvarrë trupin e pajetë të Jan...

Janë publikuar pamjet që tregojnë momentet kur Jan Prenga, 49-vjeçari i cili u rrëmbye më 17 janar të vitit 2020 në Kamëz, nxirret i...

I riu në Bulqizë merr peng përgjegjësin e Zyrës Arsimore

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Bulqizë, ku një i ri ka marrë peng përgjegjësin e Zyrës Arsimore, duke i kërkuar t’i rikthente...

Ngjarja e pazakontë: Policët merren peng në Tiranë, u mbyllin derën...

Një ngjarje në kufijtë e të pabesueshmes ndodhi në Tiranë gjatë një shërbimi rutinë të forcave nga komisariati numër 2. Oficerët e policisë që...

Pengmarrja për 1 mln dollarë: Pas 22 vitesh hetimi, Gjykata e...

Rrëmbimi i biznesmenit të njohur Koço Dado në 8 qershor 1998, e gjithashtu një nga historitë më të bujshme kriminale ndër vite, e gjithashtu...

Djali në burg për pengmarrjen dhe vrasjen e Prengës, babai: 100%...

Ndriçim Hajri, babai i Elton Hajrit i cili është një nga të arrestuarit në lidhje me marrjen peng dhe më pas vrasjen e Jan...

Pengmarrja dhe vrasja e Jan Prengës, 5 të arrestuarit dalin para...

5 personat e arrestuar në lidhje me pengmarrjen dhe më pas vrasjen e Jan Prengës kanë dalë sot para gjykatës së Tiranës, ku do...

“Familjarët po negocionin privatisht”/ Klodiana Lala zbulon detaje për rrëmbimin e...

Gazetarja Klodiana Lala ka dhënë detaje lidhur me rrëmbimin dhe vrasjen e Jan Prengës. Lala deklaroi në një lidhje për News 24, se familja e...

Rrëmbimi dhe vrasja e Jan Prengës/ RENEA dhe FNSH zbarkojnë në...

Në orët e para të mëngjesit të sotëm, RENEA dhe Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë kanë zbarkuar në Shkodër, ku po zhvillohet një operacion...
SiteLock