Thursday, December 8, 2022
Home Tags Pengesa

Tag: pengesa

Bullgaria bllokoi Maqedoninë e Veriut, Pendarovski: Kërkesat bullgare të pakuptimta

Presidenti i Maqedonisë së Veriut, Stevo Pendarovski ka deklaruar se kërkesat bullgare që janë bërë kusht për kornizën negociuese me Bashkimin Evropian, janë në...

Negociatat: Pse Bullgaria e Holanda bllokojnë Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut

Për presidencën gjermane të BE-së nuk është një javë e mirë. Të hënën bllokoi Polonia dhe Hungaria buxhetin e BE. Të martën Bullgaria vendosi...

Ja lista e plotë e bizneseve që mund të punojnë pa...

Pavarësisht masave kufizuese për të ndaluar përhapjen e koronavirusit, 106 biznese lejohen që të ushtrojnë aktivitetin e tyre tregtar. Por, disa të tjera, 34 të...
SiteLock