Saturday, December 3, 2022
Home Tags Pd durres

Tag: pd durres

Hapni Linkun dhe votoni! Sondazhi i Gazetës Bulevard për zgjedhjet vendore...

Sondazh i Gazetes Bulevard për zgjedhjet vendore ne qytetin e Durresit. Votoni me poshte !

Basha mbi rënen më të madhe të ekonomisë në 8 vitet...

Kreu i PD, Lulzim Basha e ka nisur mëngjesin e sotëm me një shqetësim të madh. Basha e ka cilësuar një raport shqetësues përfundimet e...

Ferdinand Xhaferri: Qytetarët, të axhetuar. Po nuk pate mik, ose fle...

Kreu i PD dega Durrës, Ferdinand Xhaferri, ka mbajtur një prononcim paraditen e sotme në zonën e njohur si "Fusha e Rërës" në lagjen...

Ferdinand Xhaferri rrëfehet për ikjen dhe rikthimin në PD si dhe...

Në një intervistë ekskluzive për gazetën “Bulevard”, kreu i Partisë Demokratike, dega Durrës, z. Ferdinand Xhaferaj pranon se po punohet në një marrëveshje me qytetarët, sipas tij,...

Nisja e protestave përçan PD-në e Durrësit. Pritet që të marrin...

pd durres Demokratët kanë nisur të kontaktohen me telefon për tu bërë pjesë e protestës së ditës së hënë që është paralajmëruar nga Edi Paloka...

Lista e sponcorave të PD në Durrës, dhjetra vetë e...

Bërja publike e listës së sponcorave të PD për degën e  Durrësit ka alarmuar së tepërmi disa prej tyre që kanë parë emrin në...

Skema e PD për të fituar në Durrës. Cdo punonjës ...

Ministri Halimi duket se është ideatori i një skeme e cila do të bëjë që në Durrës PD-ja të dalë fituese me shtatë deputetë....

PD në Durrës nis gjuetinë e mbështetësve të Ilir Metës. Kërcënohen...

Nga Xhevo Gradica / Strukturat lokale të PD në Durrës kanë nisur të godasin një nga një të gjithë personat e punësuar gjatë kohës së...

Sherret bëhen modë në mbledhjet e PD-së, drejtorët sulmojnë njëri –...

Takimet e strukturave të PD-së në Durrës sa vijnë e bëhen më të ashpëra në komunikimin e anëtarsisë me lidershipin lokal apo me njerëzit...

Sali Berisha do të kandidojë në Durrës. Panik në degën e...

Në PD-në e Durrësit ka nisur paniku dhe kjo jo pa arsye. Ndërsa klanet dhe njerëzit me pushtet kanë nisur me kohë luftën për...
SiteLock