Home Tags Pasuri

Tag: pasuri

Sharkohet prokurori Arjan Ndoj

Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ka shkarkuar nga detyra prokurorin e Durrësit, Arjan Ndoj. Prokurori nuk ka mundur të kalojë kështu procesin e vettingut. Ndoj...

Konfiskohen pasuritë e deputetit Kasem Mahmutaj me kërkesë të SPAK

2 apartamente, 2 makina dhe dy prona të deputetit të Partisë Demokratike në Berat, Kasem Mahmutaj, janë konfiskuar nga Gjykata e Posaçme, pas hetimit...

Shtohen problemet e ish-gjyqtarit: Nuk justifikohen “kafet” pas vdekjes së të...

Analiza financiare në Kolegjin e Posaçëm të Apelimit e gjeti ish-gjyqtarin Ilir Mustafaj me bilance negative më të thella se ato të llogaritura në...

Fokus/ Evropa rrit hendekun mes të pasurve dhe të varfërve

Gjermanët kanë më së shumti pasuri personale në Evropë, sipas një studimi zviceran të publikuar sot. Pasuria personale e gjermanëve vlerësohet në rreth 16,4 trilionë...

Myslim Murrizi reagon përsëri: Nuk më intimidojnë dot ish-sigurimsat

Ish-deputeti Myslim Murrizi ka reaguar përsëri lidhur me akuzat e ngritura ndaj tij nga policia, këtë radhë në një lidhje telefonike për televizionin “News24”. Murrizi...

Kush është gjyqtarja Klorinda Çela që u kallëzua sot në SPAK...

Sot Klorinda Çela u kallëzua SPAK nga ministri i drejtësisë, por kur është kjo gjyqtare? Klorinda Çela përfundoi studimet në Shkollën e Magjistraturës në...

2% e pasurisë së Elon Musk mund të zgjidhë urinë në...

Një grup i vogël miliarderësh mund të ndihmojë në zgjidhjen e urisë në botë me vetëm një pjesë të pasurisë së tyre, kanë thënë...

I arrestuar për korrupsion, KPK shkarkon prokurorin e Sarandës, Sali Hasa...

I arrestuar për korrupsion, KPK shkarkon prokurorin e Sarandës, Sali Hasa kishte probleme me pasurinë Pak ditë më parë emri i Hasës qarkulloi në media...

‘Sikleti i madh’ që po kalojnë Berisha, Basha e Kryemadhi, pasuria...

Nga Adriatik Doçi Krerët e opozitës Lulzm Basha, Monika Kryemadhi dhe ai që konsiderohet si ‘komandanti padiskutueshëm’ i PD-së, Sali Berisha, po kalojnë ditët e...

Bill e Melinda Gates, zyrtarisht të divorcuar/ Ja si e ndajnë...

Bill dhe Melinda French Gates finalizuan divorcin duke i dhënë fund martesës 27-vjeçare. Tre muaj më parë, ata njoftuan se “nuk besojnë më se...
SiteLock