Tuesday, October 4, 2022
Home Tags Paloka

Tag: paloka

Thirrjet për dy kuvende, Minxhozi: E çajnë në dy pjesë partinë,...

Analisti Skënder Minxhozi është i mendimit që dy kuvende, nënkupton dy parti. I ftuar në emisionin “Real Story”, ai tha se nga kjo “përplasje” do të...

Paloka si pajtues i palëve, përcakton edhe emrat e negociatorëve: Jam...

Kryetari i Këshillit Kombëtar të PD, Edi Paloka, ka gjetur një mënyrë se si mund të zgjidhet përplasja brenda Partisë Demokratike. Ai propozon negociata. "Unë...

Debati me gazetaren, Paloka: Gazetare apo përfaqësuese, çfarë je ti?

Është shoqëruar me replika mes Palokës dhe një gazetareje hapja e kasafortës për të verifikuar ekzistencën e 4200 formularëve. Gazetarja ngriti problematikën se fakti...

Strazimiri: Kush ka kuriozitet për firmat të shkojë për interesim në...

Gent Strazimiri, ish-deputeti i Partisë Demokratike, ka thënë ditën e sotme para mediave se do të verifikohen më datë 11 dhjetor mandatet për mbledhjen...

Analiza e PD me 13 pika, Spaho e Paloka debate me...

Drejtuesit Politik në Korçë e Durrës, Edmond Spaho dhe Edi Paloka, dy qarqet që në analizën e PD janë cilësuar sikur kanë arritur rezultat...

Partia Demokratike firmos aktmarrëveshjen me Sindikatat e Pavarura Shqiptare/ Paloka: Mbi...

Partia Demokratike e Shqipërisë dhe Bashkimi i Sindikatave të Pavarura Shqiptare kanë firmosur sot marrëveshjen mes tyre, e cila do t'i hapi rrugë zgjidhjes...

Paloka: Shiu i parë do e fshijë 1cm asfaltin elektoral që...

Në vijim të fushatës elektorale, drejtuesi politik i Qarkut Durrës, Edi Paloka si edhe kandidatët Manjola Luku dhe Erzen Laci kanë zhvilluar një takim...

Paloka e Luku takim me banorët e Ishmit: Fryma e fitores...

Kandidati i PD në qarkun e Durrësit, Edi Paloka ka zhvilluar një takim me banorët e  Ishmit ku ka qenë i shoqëruar edhe nga...

Gazment Bardhi jep lajmin e papritur: Sali Berisha dhe Paloka janë...

Partia Demokratike ka hapur të enjten zyrtarisht fushatën elektorale. Prezent kanë qenë të gjithë kandidatët. Me përjashtim të Sali Berishës dhe Edi Palokës. I pyetur...

Akuza se qytetarët janë lënë në harresë, Bashkia Durrës i përgjigjet...

Nënkryetari i PD Edi Paloka ka zhvilluar një vizitë tek një qytetare që banonte në çadër e cila ankohej për kushtet e saj të...
SiteLock