Wednesday, February 1, 2023
Home Tags Opozita maqedonase

Tag: opozita maqedonase

Opozita maqedonase vazhdon protestat

 Opozita e bashkuar maqedonase do ta bllokojë udhëkryqin tek “Simpo, ndërmjet bulevardit “Partizanska” dhe “Ruzveltova”. Bllokada të udhëkryqeve në kohën e njëjtë do të...

Maqedoni: Opozita sot fillon “Marshin e së vërtetës”

   Opozita gjatë ditës së sotme do të organizojë “Marshin e së vërtetës” nën moton “Rezistencë kundër gënjeshtrave të regjimit”, e cila do të...
SiteLock