Thursday, June 30, 2022
Home Tags Opinion

Tag: opinion

Gjekmarkaj ironizon festën e ditëlindjes së PS: Babo gjeti kohë për...

Deputeti i PD-së, Agron Gjekmarkaj ka ironizuar festën e ditëlindjes së 31 të Partisë Socialiste. REAGIMI Babo tanimë u kthye në Lider historik !! Shqipëria mbrëmë pat...

Nëse do të kishim një histori të përbashkët me Kosovën…

Nga Ben Andoni Pak kohë më parë, edhe vetëm përmendja se do të restaurohej shtëpia e Xhafer Devës në Kosovë ngriti një stuhi të furishme...

Gazetarë apo telendarë?!

Nga Denis Dyrnjaja Skandali seksual i Librazhdit po nxjerr në pah çdo ditë e më shumë problemet e mëdha të nivelit profesional dhe etik të...

Përkatësia fetare e votuesve të PS, PD, LSI

Nga Eduard Zaloshnja Në Barometrin e përvitshëm që zhvilloj me një kampion përfaqësues përpjestimor nga të gjithë bashkitë e vendit, të anketuarit pyeten edhe se...

Kandidatura e Ina Ramës për Presidente, do të ishte mëse e...

Nga Skënder Kapiti Ka ditë që po zien politika por edhe publiku e mediat për te gjetur një kandidaturë për President apo Presidente të Shqipërisë. Këtë zhurmë...

Çelësi në det, çfarë e bën të çuditshëm propozimin e Presidentit...

Nga Shaban Murati Nuk ka ndodhur gjatë 30 viteve, që kur Shqipëria aplikoi si shteti i parë ish-komunist për anëtarësim në BE, që një nga...

Një budalla si Sali Berisha, vetëm të sëmurët që vuajnë nga...

Nga Spartak Ngjela Një budalla të tillë, që kuptohet se është me ligësi antishqiptare, si Sali Berisha, vetëm të sëmurët që vuajnë nga patologjia Sali,...

Një President politik euroatlantist nga radhët e PD-së

Nga Preç Zogaj Ngado që ta shohësh, situata dhe sfidat e kohës sugjerojnë një President nga radhët e PD-së dhe opozitës; një grua ose burrë...

Përse PD e Alibeajt refuzon të propozojë një kandidat për president?

Nga Carlo Bollino Refuzimi (ose paaftësia) për të propozuar një emër si kandidat për President të Republikës, duket si e njëjta linjë vetëvrasëse që ka...

I treti është SPAK

Nga Frrok Çupi Nuk mund të thuash se SPAKU është i pari, edhe pse gjithë përkëdhelitë e botës po i shkojnë këto ditë. Dje, njëri...
SiteLock