Home Tags Nora malaj

Tag: nora malaj

Revoltohet Nora Malaj: Do iu hedh në gjyq, si guxoni e...

Nora Malaj së fundmi ka qenë e ftuar në emisionin e moderatores Ester Bylyku, ku tha se do të padisë portalet.. Gjatë emisionit Ester, e...

Leksioni i parë dhe lajmi i trishtë

Nga Nora Malaj Lajmi i trishtë ishte sot se “14 studentë të regjistruar për fizikë, në të gjithë vendin”, Lajmi që të lë pa frymë....

Nora Malaj zbulon lidhjen me këngëtaren me famë botërore: Është mbesa...

Nora Malaj ka bërë të ditur se Ava Max është mbesa e saj. Ajo po fliste për njerëzit që kanë korrur sukses dhe jashtë...

Nora Malaj del jashtë parashikimeve, heq këpucët dhe mban fjalim mbi...

Ish-deputetja e LSI, Nora Malaj, e cila kandidon me listat e kësaj partie për qarkun e Tiranës, ka zhvilluar sot një takim me gratë...

Nora Malaj: Unë e LSI e mbajmë fjalën, nderi i kombit...

Programi për Moshimin është sfida e radhës për kandidaten e LSI-së për zgjedhjet e 25 prillit, Nora Malaj. Ajo ka shpalosur pikat e këtij programi...

Kryemadhi ndan pozicionet në LSI: Paradite Nora Malaj mbron kafshët, mbasdite...

Me qëllim marrjen e ndonjë vote më shumë, Monika Kremadhi duket se i ka ndarë qartësisht pozicionet në Lëvizjen Socialiste për Integrim. Duket se ajo...

Nxirret i pajetë trupi i 32-vjeçarit Arjan Sala/ Nora Malaj: Na...

Është nxjerrë i pajetë trupi i 32-vjeçarit Arjan Sala, i cili mbeti i bllokuar pas zjarrit që ra në një magazinë tek Casa Italia. Sipas...

Kreshnik Spahiu nxjerr foton e bujshme të kandidates së opozitës: Ky...

Kandidatja e LSI për Tiranën, Nora Malaj ka shpërndarë sot në njësinë nr.10 në kryeqytet programin politik të kësaj force politike. Por, ish-deputetja e LSI...

Nora Malaj del rrugëve të Tiranë dhe shpërndan programin e LSI,...

Ish zv.ministrja e Arsimit Nora Malaj, njëherësh kandidate e LSI për Tiranën, ka shpërndarë sot në njësinë nr.10 në kryeqytet programin politik të kësaj...

Petro Koçi kap ‘mat’ Nora Malajn, del me deklaratën e fortë...

Zv.ministri i Mbrojtjes, Petro Koçi ka dalë me një reagim ironik ndaj ish-deputetes së LSI-së, Nora Malajt. Nisur nga komentet e saj gjithë mllef në...
SiteLock