Home Tags Ndeshje

Tag: ndeshje

Ndeshja Roma-Feynord, qeveria merr vendimin: Ditë pushimi për të gjithë qarkun...

Ministri i brendshëm Bledi Cuci ka njoftuar se data 25 Maj që përkon me ndeshjen e Conference League do tw jetw ditë pushimi për...

Finalja e Conference League në Tiranë mund të sjellë në Tiranë...

Një Tiranë ‘e përmbytur’ nga tifozët pritet më 25 maj. Shifrat janë vërtet të jashtëzakonshme. Federata Shqiptare e Futbollit ka bërë me dije se...

Conference League në ‘Air Albania’, Rama: Vite më parë kombëtarja emigronte,...

Me rastin afrimit të finales së Konference League, ka reaguar kryeministri Edi Rama i cili thotë se falë investimit në impiantet sportive një finale...

Emocionet kundër Fiorentinës, lutja e tifozit të vogël të Milanit bën...

Një tifoz i vogël i Milanit ka marrë jo pak vëmendje gjatë ndeshjes që kuqezinjtë fituan 1-0 kundër Fiorentinës. Djaloshi u kap nga kamerat, pak...

Shehi: Kukësi? Ndeshje e rëndësishme, por jo vendimtare. Ne nuk kemi...

Të dielën, në orën 16:45, në stadiumin “Air Albania” do të zhvillohet super-sfida e javës së 18-të të kampionatit të 83-të kombëtar të “Abissnet...

Juventus ‘zhytet’ në shtëpi, Inter bën detyrën ndaj Empolit të shqiptarëve

Humbja kundër Rajo Vallecano-s me rezultatin 1-0 ka mbushur kupën për Ronald Koeman. Barcelona ka marrë vendimin për shkarkimin e holandezit që prej kohësh...

Conference League, Teuta për përmbysjen e madhe ndaj Shamrock! Laçi për...

Sot Teuta dhe Laçi dy skuadrat shqiptare që vijojnë garën në kupat e Europës luajnë ndeshjet e kthimit të turit të tretë të Conference...

Tokyo 2020/ Brazili mposht Spanjën 2-1 në shtesë dhe është për...

Brazili mposhti Spanjën 2-1 në finale të Olimpiadës duke arritur të fitojë medalje ari për herë të dytë radhazi pas asaj në Rio 2016....

“Kisha mundësi të madhe në dorë”, Armando Broja flet pas golit...

Armando Broja arriti që të linte gjurmë sërish me ekipin e parë të Chelsea-t duke shënuar në miqësoren me Bournemouth. Sulmuesi shqiptar u aktivizua...

Tuchel flet për Armando Brojën pas golit me Chelsen

Armando Broja ka arritur që të realizojë në miqësoren e Chelsea-t kundër Bournemouth. Sulmuesi shqiptar u aktivizua në pjesën e dytë dhe la gjurmë...
SiteLock