Friday, September 30, 2022
Home Tags Mustafa

Tag: mustafa

Vazhdon sot në Hagë gjyqi ndaj Salih Mustafës

Ka nisur ditën e sotme në orën 9:30, në Dhomat Speciale në Hagë, seanca gjyqësore ndaj ish-pjesëtarit të UÇK-së, Salih Mustafa. Katët dëshmitarë janë...

PS propozoi Besnik Mustafajn për t’u zgjedhur në bordin e RTSH,...

Besnik Mustafaj, një nga anëtarët e Partisë Demokratike dhe një nga kritikët më të mëdhenj të qeverisë, u propozua ditën e sotme nga Partia...

Mustafa me “porosi” për Gjykatën Speciale: Të gjykohen vrasjet e anëtarëve...

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Isa Mustafa ka thënë se vrasjet ndaj zyrtarëve të kësaj partie duhet të shqyrtohen nga Gjykata Speciale,...

Mustafa, ironi me deklaratën e Osmanit për t’u kthyer në parti:...

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa ka ironizuar deklaratën e presidentes në detyrë Vjosa Osmani, e cila ka deklaruar për një kthim...

Bytyçi: Miliona euro janë vënë bast në përplasjen Mustafa-Osmani, ja pse...

Profesori shqiptar i marrëdhënieve ndërkombëtare Enver Bytyçi, ka komentuar përplasjet mes kryetarit të Lidhjes Demokratike të Kosovës Isa Mustafa dhe ish-nënkryetares së kësaj partie...

Shpërthen Mustafa për interpelancat ndaj Hotit, i quan “mësymje” kundër kryeministrit

Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa ka folur për tri interpelancat që do të zhvillohen sot ndaj kryeministrit Hoti në Kuvendin e Kosovës. Mustafa me...

Mustafa bën deklaratën e fortë: Vjosa është kopje e Kurtit, na...

Kryetarja e Kuvendit, Vjosa Osmani, tashmë s’është duke kursyer kritikat dhe akuzat ndaj partisë dhe bashkëpartiakëve të saj, njëjtë siç nuk kishte kursyer përqafimet...

Mustafa: Grupi E15 ka marrë ofertë nga LDK-ja

Gjatë ditës, media të ndryshme raportuan se kryeparlamentari Jakup Krasniqi, do të formojë parti të re. Deputetët e përfolur janë për aderim në partinë e...
SiteLock