Friday, March 24, 2023
Home Tags Mjekesi

Tag: mjekesi

Mjeku Alban Ylli: Vjeshta do jetë e vështirë, jemi në mes...

Vendi ynë është në mes të një vale të re të COVID dhe niveli i transmetueshmërisë së virusit në popullsi është shumë e lartë....

Manastirliu: 78 mjekë të rinj specialistë janë punësuar gjatë këtij viti...

Rreth 78 mjekë të rinj, të specializuar në fusha të ndryshme janë punësuar gjatë këtij viti në spitalet universitare, rajonale dhe bashkiake pas procesit...

Nga fasoneria te mjekësia, sektorët e alarmuar për staf! Punonjësit shqiptarë...

Nga industria që punon me material porositësi te turizmi e deri te teknologjia e informacionit, call center e mjekësia, shumë sektorë në vend po...

‘1500 persona të helmuar në Deçan’, flet shefi i mjeksisë familjare:...

Deri më tani 1500 persona kanë shfaqur simptoma helmimi nga situata e emergjencës në Deçan. Lajmin e bëri të ditur, në një lidhje telefonike...

“S’mund të arrestohet mjeku për 50 mijë lekë“, Brataj: Ju që...

Kreu i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj ka reaguar me anë të një postimi në rrjetet sociale pas intervistës së tij të fundit ku foli...

Kryeministri, Qeveria dhe Ministria e Shëndetësisë kanë gabuar me specializantët e...

Nga Skënder S. Kapiti Shkalla e mirëqënies së një shoqërie moderne matet me nivelin e lumturisë, mirëqënies,  arsimit dhe sidomos me shëndetin e popullatës. Shëndetësia...

Tritan Kalo: Nga ethet për pushtet na bombarduan me gjithologji, mos...

Mjeku infeksionist, Tritan Kalo ka analizuar situatën epidemiologjike në vend. Nëpërmjet një shkrimi të publikuar në rrjetin social “Facebook” Kalo risjell në vëmendje betejën e...

Mjekësia në zi/ Një tjetër humbje e madhe, COVID-19 i merr...

Një tjetër humbje e madhe është shënuar sot në radhët e bluzave të bardha. COVID-19 i ka marrë jetën parakohe mjekut të njohur endokrinolog...

Iu gjetën 500 mln në shtëpi, dekani në mjekësi merr në...

Në muajin shkurt mjeku Edvin Prifti u arrestua pasi iu gjetën 500 mln lekë, që dyshohet se i ka marrë ryshfet. Kardiologu u akuzua...

“COVID nuk njeh moshë”/ Mjeku: Në Shqipëri janë mbi 2 mijë...

Mjeku Nevruz Caushaj bën të ditur se në vendin tonë ka mbi 2 mijë e 500 fëmijë të infektuar nga COVID-19. Ai u shpreh për...
SiteLock