Home Tags Meghan markle

Tag: meghan markle

Gazeta i cënoi privatësin, Meghan Markle do të marrë 1 mln...

Meghan Markle do të marrë 1 paund dëmshpërblim nga “Associated Newspapers” pasi u zbulua që gazeta “The Mail on Sunday” i kishte cënuar privatësinë....

Babai i Meghan Markle do të hedhë në gjyq çiftin pasi...

Thomas Markle, babai i Meghan Markle është shprehur se do të hedhë në gjyq çiftin mbretëror, që ta lejojnë të shohë nipin dhe mbesën...

Princ Harry shkruan librin që pritët të trondisë Familjen Mbretërore

Një “tërmet” pritet të shkaktohet në Pallatin Buckingham nga biografia e Princit Harry, të cilën e ka shkruar fshehurazi prej një viti me ndihmën...

Intervista që tronditi botën: A kemi një Lady Diana të re?

Njëzet e gjashtë vjet në distancë kohore nga njëra-tjetra, dukesha e Sussex, Meghan Markle dhe princesha Diana u ulën përballë dy gazetarëve për dy...

Deklaratat tronditëse të Meghan dhe Harry, reagon për herë të parë...

Mbretëresha Elizabetë ka reaguar lidhur me intervistën që Princ Harry dhe Meghan Markle dhanë para dy ditësh. Dailymail shkruan se Mbretërësha është shumë e...

Tronditet pallati mbretëror në Angli pas intervistës ‘bombë’ të Harry-t dhe...

Princ Harry dhe bashkëshortja e tij Meghan Markle dhënë dy ditë më parë një intervistë ‘bombë’ që ka tronditur pallatin mbretëror në Angli. Sipas “Daily...

Harry dhe Meghan tregojnë faktet tronditëse, rrëfejnë si janë marrëdhëniet me...

Në një intervistë të dhënë për Oprah Winfrey, dukesha e Sussex-it, Meghan Markle dhe Harry kanë hedhur akuza të forta ndaj familjes mbretërore. Princ Harry...

Princi Harry sulmon të atin: Ndihem vërtet i zhgënjyer nga babai...

Në intervistën e bujshme me Oprah Winfrey, princ Harry ka deklaruar se ndihet i dëshpëruar nga babai i tij Princi Charles dhe se nëna...

Çfarë po ndodh? Pallati mbretëror në Angli fillon hetimin ndaj dukeshës...

Pallati Buckingham po fillon një hetim mbi pretendimet se Meghan Markle ngacmonte ndihmësit mbretëror. Dukesha e Sussex është akuzuar për bullizëm dhe presion psikologjik...

Dukesha Meghan Markle zbulon ngjarjen e hidhur që ka kaluar ajo...

Dukesha e Sussex, Meghan Markle tashmë e shëputur nga familja mbretërore  ka zbuluar se ka pasur një abort spontan.  Sipas tabloidit britanik 'DailyMail' ajo...
SiteLock