Home Tags Marsh kumbulla

Tag: marsh kumbulla

Kumbulla pas debutimit me gol në Europa League: Shumë i lumtur,...

Marash Kumbulla debutoi në Europa League dhe i dha fitoren Romës në Bernë ndaj Young Boys, pasi shënoi golin që vulosi përmbysjen nga 1-0...
SiteLock