Home Tags Marrveshjet

Tag: marrveshjet

Shqipëria dhe Kosova marrëveshje për njohjen e gradave shkencore dhe diplomave,...

Marrëveshja e nënshkruar ditën e djeshme mes dy qeverive, asaj të Shqipërisë dhe Kosovës për njohjen e diplomave, certifikatave dhe gradave shkencore 'Doktor' që...

“Hiqet” kufiri Shqipëri-Kosovë, këto janë të gjitha vendimet në mbledhjen e...

Qeveria e Kosovës dhe ajo e Shqipërisë gjatë ditës së sotme kanë mbajtur mbledhjen e shtatë në radhë të dy qeverive në qytetin e...

Kurti deklaroi se nuk do zbatohet Asociacioni, BE: Kosova dhe Serbia...

Institucionet Evropiane presin që Kosova dhe Serbia t’i zbatojnë të gjitha marrëveshjet e arritura në kuadër të dialogut për normalizimin e marrëdhënieve mes dy...
SiteLock