Home Tags Marreveshja atomike

Tag: marreveshja atomike

Berlini politik mes dy palëve në krizën e Iranit

"Çtensionim" është fjala magjike këto ditë në Berlinin politik. Edhe në deklaratën e përbashkët të kancelares Merkel, presidentit MAcron dhe kryeministrit, Boris Johnson të...
SiteLock