Home Tags Mark nikolli

Tag: mark nikolli

Presidenti Meta shfaqet me dy ish-eksponentët e PS-së dhe jep mesazhin...

Presidenti Ilir Meta ka dhënë sërish një mesazh të koduar. Duke publikuar një foto me dy ish-eksponentët e PS, Ndre Legisin dhe Mark Nikollin,...
SiteLock